Kurdelya indirim kuponu

İndirim Kuponu


Müşterilerimiz ile beraber bir aile olduğumuz düşüncesiyle kazandırmaya devam ediyoruz. Sitemize yeni üye olan müşterilerimize ve Müşteri Sadakat Programı çerçevesinde çeşitli zamanlarda siparişiniz ile gönderilen hediye çekleri ile siz de indirimlerden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Kurdelya'nın renkli dünyasına bir adım atmak. 

SIKÇA SORULAN SORULAR : 

          İndirim kuponu nedir, Ne işe yarar?

  • İndirim kuponu, Kurdelya'nın sürekli müşterilerine hediye olarak gönderdiği bir kupondur. Kupon bedelleri; 150 TL'ye 15TL, 250 TL'ye 25TL.......1000 TL'ye 150 TL gibi farklı miktarlarda olabilir. Bu kuponlar ile bir sonraki alışverişlerinizde indirimden faydalanabilirsiniz.(Bu kampanya 01.11.2017 tarihi itibari ile uygulanmaya başlanmıştır)

          Nasıl İndirim Kuponu Kazanabilirim?

  • İndirim kuponları daha önce yapmış olduğunuz alışverişlerin tutarlarına göre sistem tarafından otomatik olarak üretilerek SMS ile yada kargo ile gönderilir. 

          Kuponu kullanmaya çalışırken uyarı alıyorum! Neden olabilir?

  • İndirim kodunun aktif olabilmesi için belirtilen en düşük alışveriş limitine ulaşmanız gerekmektedir. Örnek olarak; 150TL'ye 15 TL indirim kuponunuz varsa, sepetinizde minimum 150 TL'lik ürün olması gerekir. 
  • Sistem tarafından oluşturulan her kuponun bir geçerlilik süresi vardır. Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan kuponlar sistemden otomatik olarak silinir.
  • Her bir kupon yalnızca bir defa kullanılabilir.

          Farklı kampanyalar ile birleştirebilir miyim?

  • İndirim kuponlarınızı "Sepette büyük indirim"  , " 150 TL üstü kargo bedava"  ve "Anında Para" kampanyaları ile beraber kullanabilirsiniz. Böylece yüzde 30'lara varan indirim oranlarına ulaşabilirsiniz. 

          Ödemeyi Nasıl yapabilirim?

  • Bu kampanyada Kredi kartı, Kapıda ödeme ve Havale/EFT gibi tüm ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Her türlü sorunuz için info@kurdelya.com veya 0545 364 7020 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

İNDİRİM KUPONU NASIL KULLANILIR?

Ø  Tercih ettiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek kuponunuzda belirtilen       alışveriş limitinize veya üzeri bir sepet toplamına ulaşın.

    


Ø Alışverişinizi tamamladıktan sonra kırmızı daire içerisindeki Sepet        simgesine tıklayarak "Alışveriş Sepetim" sayfasına gidiniz.
Ø  "Alışveriş Sepetim” sayfasındaki “Kupon Kodu Kullan” kutucuğuna        tıklayarak size verilen kodu kutucuğa girin ve “Kuponu Kullan” butonuna    tıklayın.
Ø İndirim sepetinize uygulandıktan sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak ödeme sayfasına geçin ve alışverişi tamamlayın.